Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kamiennej Górze: Trzy osoby nie żyją

Utworzony przez Pirar, 15 sierpnia 2013 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Jak to dobrze że on zginął już więcej nikogo niewinnego nie zabije. Kiedyś widziałem jak przejeżdżał może ze 150 km/h obok grupy dzieci. Jak to dobrze że już go nie ma nie narobi już żadnej masakry i nikt już przez tego czuba nie będzie płakał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówicie sie co piszecie, przeciez on tego nie chciał, nie mógł przewidzieć, że coś takiego sie wydarzy. Wiem, że lubił jeździć szybko, ale to nie znaczy, że możemy go oceniać po jego śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówicie sie co piszecie, przeciez on tego nie chciał, nie mógł przewidzieć, że coś takiego sie wydarzy. Wiem, że lubił jeździć szybko, ale to nie znaczy, że możemy go oceniać po jego śmierci.
Takie zachowanie na drodze i brak odpowiedzialności należy komentować i piętnować. Szczere wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone." Złość, nienawiść, zawiść, zazdrość nie zniszczą osoby, do której je kierujesz. One niszczą Ciebie. Nie możesz żyć w zgodzie i harmonii z samym sobą, jeśli nie odpuścisz i nie wybaczysz drugiemu człowiekowi tym bardziej zmarłemu. Mądrzy i rozumni wybaczają (patrz Eleni, Papież Jan Paweł II i inni). Nikt nie pochwala tego co i jak się stało, ale czasu już się cofnąć nie da. Życie musi toczyć się dalej, zapewne już inne niż było przed 15.08. Pamięć zmarłych należy uczcić w ciszy, spokoju i modlitwie. Wyrazy wsółczucia dla bliskich.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone." Złość, nienawiść, zawiść, zazdrość nie zniszczą osoby, do której je kierujesz. One niszczą Ciebie. Nie możesz żyć w zgodzie i harmonii z samym sobą, jeśli nie odpuścisz i nie wybaczysz drugiemu człowiekowi tym bardziej zmarłemu. Mądrzy i rozumni wybaczają (patrz Eleni, Papież Jan Paweł II i inni). Nikt nie pochwala tego co i jak się stało, ale czasu już się cofnąć nie da. Życie musi toczyć się dalej, zapewne już inne niż było przed 15.08. Pamięć zmarłych należy uczcić w ciszy, spokoju i modlitwie. Wyrazy wsółczucia dla bliskich.
Wszystko prawda, ale stało się i należy zrobić wszystko, aby się już nie powtórzyło. Takie sytuacje na drogach muszą przez nas być piętnowane. Kto chce niech się modli - na pewno nie zaszkodzi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko prawda, ale stało się i należy zrobić wszystko, aby się już nie powtórzyło. Takie sytuacje na drogach muszą przez nas być piętnowane. Kto chce niech się modli - na pewno nie zaszkodzi. 
sądzisz, że jak będzie się pisało o zmarłym źle to inni przestanął szybko jeździć?? nie sądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko prawda, ale stało się i należy zrobić wszystko, aby się już nie powtórzyło. Takie sytuacje na drogach muszą przez nas być piętnowane. Kto chce niech się modli - na pewno nie zaszkodzi. 
Przez potępianie i bluźnierstwa w stosunku do zmarłych na pewno nie zapobiegnie się następnym targediom. Po pierwsze dlatego, że nie czytają tego "potencjalni zabójcy", po drugie dlatego, że do nich taka forma "piętnowania" nie dociera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzisz, że jak będzie się pisało o zmarłym źle to inni przestanął szybko jeździć?? nie sądze...
Potępiłem zachowanie na drodze, a nie zmarłego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądzisz, że jak będzie się pisało o zmarłym źle to inni przestanął szybko jeździć?? nie sądze...
Nie pisałem o zmarłym, tylko o sytuacji na drodze. Rozumiem, że dbacie o dobre imię zmarłego kierowcy (i być może przyjaciela).   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisałem o zmarłym, tylko o sytuacji na drodze. Rozumiem, że dbacie o dobre imię zmarłego kierowcy (i być może przyjaciela). 
Pisanie o sytuacji na drodze przez pryzmat nieżyjącego kierowcy i opluwanie go po śmierci po prostu mija się z celem (nie znam tego człowieka – żeby była jasność), ale wypisywanie takich komentarzy niczemu nie służy, a wręcz potęguje nienawiść. „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy itd.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie o sytuacji na drodze przez pryzmat nieżyjącego kierowcy i opluwanie go po śmierci po prostu mija się z celem (nie znam tego człowieka – żeby była jasność), ale wypisywanie takich komentarzy niczemu nie służy, a wręcz potęguje nienawiść. „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy itd.”
Za dużo sobie dopowiadasz treści tam, gdzie ich nie ma. "Opluwanie", "nienawiść"? Wystarczy, że wszyscy od jutra będziemy bardziej czujni na drodze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dużo sobie dopowiadasz treści tam, gdzie ich nie ma. "Opluwanie", "nienawiść"? Wystarczy, że wszyscy od jutra będziemy bardziej czujni na drodze. 
Wystarczy poczytać komentarze w całym poście (nie mówię tu o ostatnich) i stwierdzimy, że "treści nie zostały dopowiedziane". I Zgadzam się, że trzeba bardziej reagować na zło, które zobaczymy (za mało powiedziane "czujni") trzeba działać - zgłaszać gdzie potrzeba i tępić złe nawyki i szpanerstwo, to będzie zapewne lepszym rozwiązaniem: "trzeba zapobiegać a nie leczyć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że miał prawko 2 lata czy nawet mniej nie znaczy że był złym kierowcą!! są ludzie co mają po 20 lat prawo jazdy i kompletnie nie portafią jeździć. i nie mów że sam nie przycisniesz jak masz prostą chyba ze masz malucha to nie masz czym. wina leży po jego stronie to prawda ale nie wolno oceniać kogoś jak sie go nie znało....
po pierwsze on nie miał prostej,tylko zakręt a po drugie to nie cisne,zwłaszcza jak jadę z kimś,bo tego kogoś życie leży w moich rękach,nie oceniam tego chłopaka,ale potępiam szaleństwa na drodze!znam tą trasę bardzo dobrze i na każdym zakręcie chełm-wierzbica zawsze zwalniam!kiedyś mi dziecko na rowerku w pniównie z krzaków wyskoczyło i tylko dzięki temu,że jechałem normalnie to nie doszło do tragedii,bo zdążyłem wychamować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku on nie jechał z taką prędkością! Jechał max 90km/h.. Ty nie musisz opisywać jak było bo po co to wszyscy maja wiedzieć?! Ja wiem lepiej jak to wszystko wyglądało! Lepiej się za nich pomódl bo życia już im Twoje durne pisanie nie zwróci!! Nie wiesz jakim był kierowcą, nie wiesz też czy przypadkiem w samochodzie coś się nie stało!!! Tak naprawdę NIC NIE WIESZ!!! 
Może i w samochodzie coś się stało - tego akurat nikt nie wyklucza - ale prawdą jest, że gdyby jechał max. 90 km/h to nie zmiażdżyłby 2 samochodów - Volvo (marki, która uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych marek świata) oraz Skody. Te samochody to nie jak dawne Trabanty zrobione z plastiku ale stalowe. I zauważ, że ani poduszki powietrzne nie pomogły ani też systemy bezpieczeństwa typu wzmocnione drzwi itp. Od znajomego wiem, że Straż musiałą rozcinać Volvo aby wyciągnąć poszkodowanych, a stal tak się nie gnie przy max. 90 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronisz mordercy kretynie, więc może byś już się zamknął ! dzięki Bogu, że ten deb*** już nie żyje, będzie bezpieczniej, szkoda tylko że zabrał ze sobą dwie niewinne osoby :(
ta 90 weźcie te brednie zostawcie dla siebie koledzy którzy bronią go mają taki sam poziom umiejętności w jeżdżeniu jak on miał. Jeżeli jechał 90 to czemu nie opanował swojego volva bo się przeliczył. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku on nie jechał z taką prędkością! Jechał max 90km/h.. Ty nie musisz opisywać jak było bo po co to wszyscy maja wiedzieć?! Ja wiem lepiej jak to wszystko wyglądało! Lepiej się za nich pomódl bo życia już im Twoje durne pisanie nie zwróci!! Nie wiesz jakim był kierowcą, nie wiesz też czy przypadkiem w samochodzie coś się nie stało!!! Tak naprawdę NIC NIE WIESZ!!! 
90 to ja rowerem tu jezdze. mieszkam tu od urodzenia i doskonale wiem przy jakiej redkosci da sie ten zakret pokonac i to 110 bez problemu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym zakręcie to 60 km / godz to jest za dużo. Brawura i szpan zbiera żniwo . Szkoda ludzi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90 rowerem. Kolego musisz zgłosić się na jakiś wyścig kolarski. Sukces gwarantowany. To są dwa zakręty o ograniczonej widoczności . Jak były doły to jeżdżono wolno a teraz przy nowym ; dywaniku; hulaj dusza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi tych ludzi Joasiu Elwirko:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i w samochodzie coś się stało - tego akurat nikt nie wyklucza - ale prawdą jest, że gdyby jechał max. 90 km/h to nie zmiażdżyłby 2 samochodów - Volvo (marki, która uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych marek świata) oraz Skody. Te samochody to nie jak dawne Trabanty zrobione z plastiku ale stalowe. I zauważ, że ani poduszki powietrzne nie pomogły ani też systemy bezpieczeństwa typu wzmocnione drzwi itp. Od znajomego wiem, że Straż musiałą rozcinać Volvo aby wyciągnąć poszkodowanych, a stal tak się nie gnie przy max. 90 km/h.
co za brednie wypisujecie. Jaki wyśmienity kierowca? 21 lat to gówniarz nie mający ani wyobraźni ani pojęcia o jeździe samochodem. A to że szybko jeździł zawsze to nie znaczy że był dobrym kierowcą. Miał przykład na swoim bracie i to nic go nie nauczyło. Jak się chciał zabić to niechby się poszedł i powiesił a nie zabijał dodatkowo jeszcze dwie osoby. to straszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...